CepNPos

Üye işyerlerinin fiziksel pos cihazına ihtiyaç duymadan Android cihazlar ile ödeme almalarını sağlayan, akıllı cep telefonlarını temassız pos cihazına dönüştüren dijital pos ürünüdür.

cepNPos Nedir?

• Akıllı Telefonlarınızı Kolayca Pos Cihazına Çevirebilirsiniz.

• Temassız Ödeme (NFC) ve Bir Çok Teknolojik Ödeme Yöntemi ile Tüm Alternatif POS Çözümlerini Bir Arada Kullanabilirsiniz.

• Tüm Banka ve Kredi Kartlarından Ödeme Alabilirsiniz.

• 8 Kart Programına Taksitli İşlem Yapabilirsiniz.

Sınırlar Olmadan N Kolay Tahsilat Fırsatı !

Yüz yüze iken Temassız(NFC) Ödeme , QR Kod ile Ödeme, N Kolay Link ile Uzaktan Ödeme Alınabilir. Kartlı Tahsilatlar için IOS ve ANDROID İşletim Sistemine Sahip Cihazlarla Tüm Çözümleri Tek Uygulamada Size Sunar.

Tek Üye İşyeri Çok Kullanıcı Fırsatı

İstediğiniz Kadar Şirket Çalışanı, Belirleyeceğiniz Yetkilerle Uygulamayı Aynı Anda Kullanabilir.

Sabit Ücret & Maliyet Fırsatı !

Fiziki Pos Cihazlarının Oluşturacağı Sabit Masraflar CepNPos ta Yoktur. Tek Uygulama ile Tüm Kredi Kartlarına Tek çekim ve 8 Kart Programına Taksit İmkanı Sunar. Ayrı Ayrı Banka Anlaşmalarına Gerek Kalmaz.

Taksit Fırsatı !

8 Kart Programına 12 Taksite Kadar (Sektör Sınırlarına Göre) Taksit Yapabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Fırsatı !

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Denetimleri, Visa/Mastercard Kontrolleri, Anlaşmalı POS Banka Kontrolleri ve Uluslararası Veri Güvenliği Standardı Olan PCI DSS Sertifika Güvencesi İle Bütün İşlemleriniz En Güvenli Şekilde Gerçekleşir.

CepNPos Kimlerin Kullanımına Uygundur?

Özellikle Pos Cihazı Taşımak İstemeyen, Fiziki POS Cihazı Maliyetlerinden Kurtulmak İsteyen, Seyyar Bir Şekilde Mağazada ve/veya Sahada Ödeme Alma İhtiyacı Olan Esnaf, Kobi,Ticari ve Mikro Ölçekteki Üye İşyerleri Kullanabilir.

CepNPos’u Nasıl Kullanabilirim?

CepNPos’a https://paynkolay.com.tr/ Adresinden Kolayca Başvurunuzu Yapabilir ve %100 Dijital Değerlendirme Süreci ile Hızlıca Tahsilatlara Başlayabilirsiniz.